Alex Mo (Alex Litavcová)


Alex Mo je původně tanečnice Contemporary dance. Tance postaveného na principech jógy. Cesta ji vedla od mladí přes budhistický klášter i svět uměni v Praze. Je korejsko-japonského a slovensko-německeho původu a samostatnému vedení konstelací se věnuje druhým rokem, přičemž hledá kolegy, stejně oslovené touto technikou i nove nadšence, kteřií by rádi tvořili pravidelnějši setkaní pro praxi.

 

RNDr. Jana Vlková

www.kytkykjidlu.cz

Studovala přírodní vědy, obor životní prostředí, a žurnalistiku. Byla překladatelkou z francouzštiny, což se jí poslední dobou hodilo při studiu cizojazyčných kytkožravých pramenů. Pak byla novinářkou cestování a jídla. Z této kombinace se zrodil zájem o jedlé kvítí a býlí, který ji postupně zcela pohltil. Názorově inklinuje k trvale udržitelnému hédonismu.


Naďa Kučerová


Vystudovala sice ekonomii a účetnictví, ale vždy vítězila novinařina. Pracovala pro několik periodik, nyní spolupracuje s týdeníkem Spirit. Napsala i pár knih, poslední pro děti. Svůj šestý smysl také nenechala jen tak ladem a skladem, takže vykládá karty. Věnuje se už pár let i regresní terapii. Zajímají ji duchovní techniky a praktiky, svou životní fylozofii, pozitivní naladění a život v lásce, se snaží předávat dál. Miluje zvířata a přírodu. Její životní motto, které převzala od zpěváka Johna Lennona zní: "Všechno nakonec dobře skončí, pokud to není dobré, není to konec."

....Partneři....
Login Form

30
DnesDnes0
VčeraVčera0
Tento týdenTento týden0
Tento měsícTento měsíc0
CelkemCelkem30