Co nám říká nemoc (17.11.2017)

Sváteční den jsme oslavili po svém. Velmi zajímavý seminář nás seznámil s naším tělem. Lektorka Naďa Bártová vysvětlila, jak k nám vlastně promlouvá, co nám říká a jak bysme ho tedy měli i poslouchat. Zároveň jsme dostali pár hodně zajímavých rad stran alternativní medicíny. Věděli jste například, že léky zabírají podstatně lépe a bez toho, aniž by zatěžovaly zbytečně orgány jako například játra, když je neužíváme orálně, ale náplastí nalepíme na levé zápěstí? I pro nás byla tato informace překvapením. A nejen ta, podobných rad jsme dostali nespočet. Dozvěděli jsme se také, co je etikoterapie a homeopatie.
 
Rodinné konstelace (11.11.2017)

Lektorka Alex Mo tentokrát postavila na požádání konstelace dvě. Jedna byla na hubnutí a druhá na kreativitu. V první jsme se trochu zapotili, ale dvouhodinová konstelace nakonec skončila velmi dobře, přestože emoce by se daly krájet, jak silné byly. Druhá proběhla za poměrně krátkou dobu. Za necelou hodinu bylo jasno. Mladou ženu bránily v rozletu ženy v rodině, hlavně matka. Odblokováním jsme se tak dobrali výsledku. Nutno říci, že kladného. Konstelace na hubnutí už totiž výsledek má. Paní nám opravdu už pár kilo shodila!
 
Lovci duchů (3.11.2017)

Dušičkové odpoledne nám zpříjemnila skupina EPRV 777, zabývající se lovem duchů. Dozvěděli jsme se, jak lovci duchů vlastně pracují a proč duchy loví. Také to, že ne za vším, co lidé označují jako paranormální, nevysvětlitelné opravdu je. Zároveň nám vysvětlili a v některých videích i ukázali, že duchové opravdu existují a že nám mohou velmi znepříjemnit život. Proto také skupina vznikla. Má pomáhat všude tam, kde běžná pomoc není možná. Další den jsme se účastnili vyšetřování na Doubravce. Straší na teplickém hradě? Dozvíme se brzy z videa, které se vyrábí.

 

Dita Hönigová (20.10.2017)
Odblokováním ke štěstí

Odblokování ke štěstí

Lektorka Dita Hönigová zabývající se kineziologií one brain nám představila tuto zajímavou metodu na odblokování toho, co má naše podvědomí uloženo a zároveň často i proti nám používá. Na příkladech jsme se dozvěděli, co vše může lidské podvědomí blokovat, jak vlastně pracuje a jak může kineziologie pomoci. Ukázala nám, jak kineziolog pracuje, jak má vypadat správný přístup ke klientovi a jak se vůbec dobrý kineziolog pozná. Zajímavý večer nám ukázal hlavně to, že vše je řešitelné, že je také ale nutné se sebou pracovat a chtít se měnit.

Naďa Kučerová (13.10.2017)
Meditační odpoledne

Meditační odpoledne

Velmi jsme si užili řízené meditace na odstranění emocí, které nám brání v každodenním životě. Přesvědčili jsme se o tom, že pokud chceme, můžeme pracovat s tím, co se v našem nitru odehrává a co nám momentálně brání řešit nastalé situace v klidu a jak si pomoci k rychlému uklidnění. Očekávání zúčastněných bylo splněno. Všichni byli nadšeni, jak snadná je práce s myšlenkami, tělem. Jak si postupně přeprogramovat podvědomí, aby i ono bylo klidnější a vstřícnější.

Alex Mo (15.9.2017)
Rodinné konstelace

Rodinné konstelace

Naďa Kučerová
Seminář - Pozitivní myšlení, zákon přitažlivosti

Pozitivní myšlení, zákon přitažlivosti

Štefan Zakuťanský
Jak na dýchací, interní, pohybové a alergické onemocnění pomocí vrozeného sebeléčeného pudu

Jak na dýchání

Venuše
Fyzioterapeutka a bylinkářka, přednáška na téma očistné kůry

Očistné kůry

MUDr Taťána Kozlová
Dermatologická poradna

Dermatologická poradna

....Partneři....
Login Form

30
DnesDnes0
VčeraVčera0
Tento týdenTento týden0
Tento měsícTento měsíc0
CelkemCelkem30